Komedia na każdy dzień

Komedia na każdy dzień

Jesienna szaruga zmusza większość ludzi do spędzania wieczorów w domach. Aby jednak urozmaicić sobie czas, kiedy liście żółkną, a noc zapada niezwykle szybko, niezbędne okazuje się wybranie odpowiedniego filmu. Film komediowy 50 twarzy Blacka online to przełomowy film twórców „Strasznego Filmu”, która zaskoczy nas nie tylko życiem milionerów, ale także ich problemami, z jakimi mierzą się każdego dnia. Pełen zwrotów akcji, niekonwencjonalnych rozwiązań i prostych humorów seans wprawi Cię w dobry nastrój na długi czas!

Tytułowym bohaterem jest Christian Black, który osiągnął w życiu wszystko, o czym tylko przeciętny człowiek może marzyć. Dzięki wygranej na genetycznej loterii, jest niezwykle przystojny, utalentowany i bogaty, co czyni go obiektem westchnień wszystkich kobiet, które kiedykolwiek spotkał. Los jednak postanowił spłatać mu figla i uczynić z niego związkowego i łóżkowego ofermę.

Pewnego dnia na jego drodze staje wścibska, ale przy tym seksowna i piękna dziennikarka – Hannah Steel. Christian już wie, że po tym spotkaniu nic nie będzie takie samo. Jego nieudolność łóżkowa zostaje narażona na okrycie światłem dziennym. Jak on sam sobie z tym poradzi?

Czy uda mu się zbudować normalną relację z kobietą i spełnić jej oczekiwania? Czy Hannah postanowi ukryć jego sekret i napisać wyłącznie o sukcesach zawodowych? A może ten duet pokaże Wam jak naprawdę wyglądają związki dwojga ludzi z zupełnie innych światów? Przekonajcie się sami dzięki filmowi, który momentami chwyta za serce, po to, żeby po chwili wywołać niekontrolowaną salwę śmiechu.

Back to Top