Jak zostać kotem czyli film dla całej rodziny

Jak zostać kotem czyli film dla całej rodziny

Czasami ciężko jest znaleźć dobry film, który można obejrzeć całą rodziną. Większość z nich nudzi albo dzieci, albo rodziców. Wyjątkiem jest komedia familijna „Jak zostać kotem”.

Gwiazdorska obsada

Zobacz film online jak zostać kotem – https://film-milosc.pl/jak-zostac-kotem-caly-film-po-polsku-online/ i doceń jego gwiazdorską obsadę. Kevin Spacey wciela się w rolę biznesmena pracoholika. Nie ma czasu dla swojej rodziny. Zaniedbuje własną córkę… aż do momentu, kiedy w wyniku dziwnego wypadku zostaje uwięziony w ciele kota. Za tym cudem stoi pewien sprzedawca w sklepie zoologicznym. W tej roli zobaczymy Christopher Walken.

Słodko-gorzkie

„Jak zostać kotem” to historia o tym, co jest najważniejsze w życiu. To opowieść o tym, że więzi rodzinne są bardziej istotne niż pieniądze. Film porusza trudny temat. Goniąc za zarobkami często ignorujemy własne dzieci. Ich obecność traktujemy jako coś oczywistego. Zakładamy, że zawsze będą na nas czekać, tak jak Rebeka czekała na swojego tatę –  Toma Branda. Są jednak sytuacje, w których miłość ojcowska to zbyt mało. Dziecko potrzebuje także uwagi i zainteresowania… których żaden pracoholik nie jest w stanie zaoferować.

Nowe relacje

Tom uwięziony w ciele Puszka ma niezwykłą szansę na to by spędzić więcej czasu z własną córką. Dopiero w zwierzęcej formie ma czas, by poświęcić go tylko dla niej. Poznaje ją lepiej i uświadamia sobie, że nie chce jej stracić. W filmie roi się też od scen typowo komediowych. Jak wiadomo, kilkunastoletnia dziewczynka i jej pupil to połączenie wybuchowe. „Jak zostać kotem” to rodzinna komedia, która doskonale nada się na spędzenie sobotniego popołudnia w gronie najbliższych.

Back to Top